Tepebaşı’ndan 69 Üretici Antalya’daki Tarım Fuarı’na Katıldı

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanlığı ve Ziraat Odası işbirliği ile, Tepebaşı mahallelerinden toplam 69 üretici Antalya da düzenlenen 14’üncü Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.Fuarda Tepebaşı...

Tepebaşı’ndan 69 Üretici Antalya’daki Tarım Fuarı’na Katıldı

banner390
Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanlığı ve Ziraat Odası işbirliği ile, Tepebaşı mahallelerinden toplam 69 üretici Antalya da düzenlenen 14’üncü Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

Fuarda Tepebaşı bölgesi üreticileri sera, tarım teknolojileri ve ekipmanları, sulama sistemleri, tohumculuk, fidecilik, fidancılık, peyzaj ve organik tarım, tarım makinaları, hayvancılık ile ilgili ulusal ve uluslararası alanda ürün ve hizmetlerin yer aldığı stantları gezerek bilgi aldı.

Yapılan açıklamaya göre; Tepebaşı bölgesinde son yıllarda sebze üretimi hızla gelişmekte olup, yurt içi pazarda önemli bir yer alıyor. Tepebaşı Belediyesi ve Ziraat Odası da bu gelişmeye hız katmak amacıyla üreticilerin örtü altı sebze üretiminde de söz sahibi olmasını destekliyor. Bu amaçla üreticilere yönelik çeşitli organizasyonların artarak devam edeceği belirtiliyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.