Türk Üniversiteli Kadınlar Başkan Ataç’ı Ziyaret Etti

Türk Kadınlar Derneği Genel Başkanı Nevin Gaye Erbatur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti.Gerçekleşen ziyarette derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren Nevin Gaye...

Türk Üniversiteli Kadınlar Başkan Ataç’ı Ziyaret Etti

banner390
Türk Kadınlar Derneği Genel Başkanı Nevin Gaye Erbatur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren Nevin Gaye Erbatur “80.Yılında Kadın ve Siyaset“ adı altında düzenlenen panel ile ilgili yardımlarını esirgemeyen Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti. Erbatur, "Derneğimiz, Türkiye genelinde 20 şubesi olan bir dernek. Tepebaşı Belediyesi ile birlikte Eskişehir’de önemli çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç ise, ”Belediye olarak güzel projelere imza attık. Kadınlar ile ilgili birçok başarılı çalışma gerçekleştirdik. Sizlerle de başarılı birçok çalışma gerçekleştireceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Erbatur, ziyaret esnasında Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’nin yayını "Biz Kimiz" isimli kitabı Başkan Ataç’a takdim etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.