banner417
banner425
19 Kasım 2014 Çarşamba 12:05
27 Okunma
Çekici: “fuarda 25 Milyon Avroluk Bağlantı Yapıldı”
banner416
TÜMSİAD Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici, TÜMEXPO Fuarı’nda 25 milyon avro civarında iş bağlantıları yapıldığını açıkladı.

Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın’ın TÜMSİAD’a yaptığı ziyaret sırasında konuşan Çekici, TÜMEXPO Fuarı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kaymakam Şahin’in fuarla ilgili sorusu üzerine açıklamada bulunan Cuma Çekici, “TÜMEXPO Gaziantep adına çok önemli bir fuardı. Sadece Fransa’dan gelen alım heyeti ile 15 milyon avroluk bağlantı yapıldı. Diğer bağlantılarla birlikte 25 milyon dolara ulaşacak. Gaziantep ve ekonomimiz adına gerçekten sevindirici bir durum” diye konuştu.

TÜMSİAD olarak KOBİ’ler başta olmak üzere sanayide ve üretimde ülke yararına çalışmalar yapmaya devam edeceklerini belirten Çekici, “Dernek olarak kısa zamanda büyük başarılara imza attık. Üye sayımız her geçen gün artıyor. Biz kendimiz için değil, ülkemiz ve kentimiz için mücadele eden bir kurumuz. Özellikle KOBİ’ler konusunda elde ettiğimiz başarılar da ortada. Avrupa birincisi olduk. Bundan sonra da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın ise TÜMSİAD’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. TÜMEXPO Fuarı’nı da iki kez gezdiğini belirten Aydın, fuarın oldukça başarılı geçtiğini dile getirdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426