Derya Bakbak Kamil Ocak Stadyum Çalıştayında Öğrencilerle Biraraya Geldi

Milletvekili Derya Bakbak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Zirve Üniversitesi ve Mimarlar Odasının ortak bir çalışması olan Kamil Ocak Stadyum Çalıştayı’nda öğrencilerle bir araya geldi.Kamil...

Derya Bakbak Kamil Ocak  Stadyum Çalıştayında Öğrencilerle Biraraya Geldi

banner390
Milletvekili Derya Bakbak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Zirve Üniversitesi ve Mimarlar Odasının ortak bir çalışması olan Kamil Ocak Stadyum Çalıştayı’nda öğrencilerle bir araya geldi.

Kamil Ocak Stadyumu’nun bulunduğu alanın tarihi doku, Kale, yeni şehir ve Demokrasi Meydanı bağlantısında önemli bir noktada bulunması sebebiyle Gaziantep’te ilk defa düzenlenen ve 3 gün sürecek olan bu çalıştayda Gaziantep’in üç üniversitesinin mimarlık öğrencilerinin farklı programlar kullanarak maketler ve çizimlerle ortaya çıkardığı tasarımlar değerlendirilecek.

Kendisi de Yüksek Mimar olan AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, genç fikirlerin şehrin vizyonu olabilecek böyle bir projeye katkı sağlayacaklarından emin olduğunu söyledi.

Zamanın çok dinamik bir kavram olduğunu ifade eden Bakbak böylesi bir projenin gelişen teknolojilerin ve yeni beklentilerin yansımasına hizmet edeceğini dile getirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.