banner417
banner444
31 Ekim 2014 Cuma 09:32
31 Okunma
Jandarma Çocukları Hayvanat Bahçesini Gezdirdi
banner416
Gaziantep İl Jandarma Komutanlığında görev yapan rütbeli personel ve askerler, Belen Köyü İlköğretim Okulu’nda eğitim gören çocukları hayvanat bahçesine götürdü.

Sabah saatlerinde Şahinbey’e bağlı Belen Köyü İlköğretim Okulu’na gelen jandarma ekipleri, öğrencileri araçlarına bindirerek hayvanat bahçesine götürdü. Jandarma ile birlikte hayvanat bahçesini gezen öğrenciler büyük bir mutluluk yaşadı. Öğrenciler hayatlarında ilk kez gördükleri hayvanları merakla izlerken bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. At binme alanına da uğrayan çocuklar, burada atlara binerek gezinti yaptı. Gezi tamamlandıktan sonra öğrenciler tekrar jandarma araçlarına bindirildi ve köylerine bırakıldı.

Gezi nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Belen Köyü İlköğretim Okul Müdürü Seray Doğulu, “Öğrencilerimiz, Jandarmayla birlikte çok güzel bir gün geçirdi. Hayatlarında ilk kez hayvanat bahçesine gelmelerinden dolayı büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadılar. Her zaman hatırlayacakları çok özel bir gün yaşadılar. Bu güzel etkinlik nedeniyle Gaziantep İl Jandarma Komutanlığına öğrencilerimiz ve köyümüz adına teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426