Medicalpark’tan 2 Bin Kişiye Aşure İkramı

Medicalpark Gaziantep Hastanesi, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Muharrem ayı etkinlikleri çerçevesinde hastane resepsiyonunda kurulan stantta 2 bin kişiye aşure ikramında bulundu.İslam tarihinde çok önemli olayların gerçekleştiği...

Medicalpark’tan 2 Bin Kişiye Aşure İkramı

banner390
Medicalpark Gaziantep Hastanesi, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Muharrem ayı etkinlikleri çerçevesinde hastane resepsiyonunda kurulan stantta 2 bin kişiye aşure ikramında bulundu.

İslam tarihinde çok önemli olayların gerçekleştiği ay olarak kabul edilen, Hz. Hüseyin’in Kerbela’da şehit edilmesi olayının yaşandığı ve Hicri yılbaşının da içinde bulunduğu bolluk ve bereket ayı olan muharrem ayının 10. Gününe denk gelen aşure günü çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediliyor.

Medical Park Gaziantep Hastanesi de Muharrem ayı etkinlikleri çerçevesinde Hastane resepsiyonuna kurulan stantta 2 bin kişiye aşure dağıtımı gerçekleştirdi. Vatandaşlar aşure ikramından oldukça memnun kalırken, böylesine anlamlı bir günde organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.