Merinos Bayan Voleybol Takımı Kendi Sahasında Elazığ Özel İdare Spor’u 3 - 0 Yendi

Gaziantep Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu’nda oynanan Merinos Spor Elazığ Özel İdare Spor maçının galibi Merinos Bayan Voleybol Takımı oldu. Maçın ilk setini 25-18, ikinci setini 25-20 ve üçüncü seti de 25-23 alan ’mavi melekler’ galibiyet...

Merinos Bayan Voleybol Takımı Kendi Sahasında Elazığ Özel İdare Spor’u 3 - 0 Yendi

banner390
Gaziantep Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu’nda oynanan Merinos Spor Elazığ Özel İdare Spor maçının galibi Merinos Bayan Voleybol Takımı oldu. Maçın ilk setini 25-18, ikinci setini 25-20 ve üçüncü seti de 25-23 alan ’mavi melekler’ galibiyet serisine devam etti.

Geçtiğimiz hafta Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u deplasmanda yenerek ilk galibiyetini alan Merinos Bayan Voleybol Takımı, kendi sahasındaki ilk maçında da 3 puan almasını bildi. Bu sezon takıma yeni sporcular alarak takımı güçlendirdiklerini ifade eden Merinos Spor Kulüp Başkanı Abdurrahman Yavuz, sezon başında şampiyonluk için yola çıktıklarını ve emin adımlarla yürüdüklerini belirtti. Yavuz, “Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi takım ruhu ile hareket eden sporcularımızın azmi başarıyı da beraberinde getirmektedir. Çalışma disiplini ve heyecanı ile mücadele eden tüm sporcularımızı kutluyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.