Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Gapshoes Fuarı’nda

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, “20. Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’nda (GAPSHOES) stant açtı.Gaziantep Sanayi Odası ve Akort Fuarcılık işbirliğiyle, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda, Özel Sani Konukoğlu...

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Gapshoes Fuarı’nda

banner390
Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, “20. Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’nda (GAPSHOES) stant açtı.

Gaziantep Sanayi Odası ve Akort Fuarcılık işbirliğiyle, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi de stant açarak, ziyaretçilere sağlık hizmeti sundu.

Hastane hizmetlerine ilişkin bilgilerin de verildiği stantta, isteyen katılımcıların tansiyonları ve kan şeker ölçümü de yapılıyor. Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 20 Aralık tarihine kadar sürecek fuarda ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Fuarın açılışına Gaziantep Valisi Erdal Ata, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu da katılmıştı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.