banner417
banner425
08 Aralık 2014 Pazartesi 17:04
57 Okunma
Şahinbey Kaymakamı Aydın Gto’yu Ziyaret Etti
banner416
Şahinbey İlçe Kaymakamlığına atanan Selami Aydın, Gaziantep Ticaret Odasına (GTO) iadeyi ziyarette bulundu. GTO Başkanı Bartık ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Aydın, Gaziantep’in gelişmesine ve kalkınmasına katkı sunmak için işbirliğine hazır olduğunu belirtti.

Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu Üyelerine iadei ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Kaymakam Aydın, Gaziantep için kentin kurum ve kuruluşlarıyla bir arada ortak çalışmalar yürütmek istediklerini dile getirerek, kentin kalkınması için işbirliğine hazır olduklarını belirtti.

Gaziantep’in Türkiye’de örnek bir kent olduğuna dikkat çeken Aydın, eğitim konusundaki durumun Gaziantep’e yakışmadığını söyledi. Aydın, “Böylesi güçlü, böylesine parlak bir insan kitlesinin bulunduğu şehre eğitimde alt sıralarda bulunmak yakışmıyor. Hep birlikte eğitimin kalitesini yükseltecek projeler üretmeliyiz. Gaziantep’in gelişimi için önceliğimiz eğitim olmalı” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ise, “Türkiye’nin Gaziantep gibi şehirlere ihtiyacı var” diyerek bu şehrin faydasına olan her işin yanında yer alacaklarını dile getirdi.

Bartık, “Gaziantep gibi çalışkan, üretken, özverili birkaç şehir daha olsa ülkemiz orta gelir tuzağından çok rahat çıkar. Böyle örnek bir şehrin bölge ve ülke adına çok daha iyi işlere imza atabilmesi için hep beraber çalışmak zorundayız. Dolayısıyla Şahinbey Kaymakamlığı’nın da projelerine GTO olarak destek vermekten mutlu oluruz” diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426