Su Borcu Yapılandırması 1 Ay Uzatıldı

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ), kuruma borcu bulunanlara geriye dönük borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin sürenini 1 ay uzatıldığını bildirdi.Kamuoyunda 6552 sayılı torba yasa olarak bilinen yasa kapsamında su...

Su Borcu Yapılandırması 1 Ay Uzatıldı

banner390
Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ), kuruma borcu bulunanlara geriye dönük borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin sürenini 1 ay uzatıldığını bildirdi.

Kamuoyunda 6552 sayılı torba yasa olarak bilinen yasa kapsamında su borcu bulunanların geriye dönük borçlarının yeniden yapılandırılması öngörülüyor.

1 Ekim tarihinde başlayan ve 1 Aralık sona erecek uygulama, vatandaşların yoğun talebi üzerine 31 Aralık 2014 Çarşamba gününe kadar uzatıldı.

Öte yandan su borcu çok olan, ancak ödemede sıkıntı yaşayan vatandaşlar için yeniden yapılandırma yapan GASKİ, vatandaşların borçlarını en fazla 18 taksit şeklinde ödeme imkanı sundu.

Borcu olan vatandaşların GASKİ Borç Yapılandırma bölümüne bizzat müracaat etmeleri gerekiyor. Bu tarihler arasında gelmeyen vatandaşlar yapılandırmadan yararlanamayacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.