banner417
banner425
22 Aralık 2014 Pazartesi 12:03
28 Okunma
Tuğcan Otel’den 2015 Yılına Alternatifli Muhteşem Karşılama
banner416
2014 yılının son günlerini yaşarken Tuğcan Otel yeni yılı alternatifli eğlence programlarıyla karşılamaya hazırlanıyor. Gaziantep’in ve bölgenin ilk beş yıldızlı oteli olma unvanıyla yirmi yıldır turizme hizmet veren Tuğcan Otel 2014’ü uğurlarken 2015 yılı için muhteşem organizasyonları ile yılbaşı eğlence programı organize ediyor.

Bir birinden farklı iki ayrı konsepte gerçekleştirilecek olan organizasyonlarda konuklarına tercih imkanı veren Tuğcan Hotel Gazianteplilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Tuğcan Hotel Genel Müdürü Necmi Yılmaz, “2014 yılını geride bırakmaya sayılı günler kala yeni yılla ilgili program hazırlıklarımızı tamamladık. Bu yıl geçen yıllara oranla farklı iki konsepte konuklarımızı ağırlamak üzere bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Konuklarımızdan tercih edenleri Tuğcan Orkestra Canlı performansla Türk Sanat, Türkçe-Pop, Türk Halk Müziği Ve Dünya Müzikleri Eşliğinde Beer House’de zengin yılbaşı menümüzle ağırlayacağız. Veya Fırat Balo Salonumuzda düzenlenecek olan farklı bir konseptteki organizasyonumuz ile yine canlı müzik eşliğinde bir eğlence programı eşliğinde konuklarımızla yeni yıla merhaba diyeceğiz. Şimdiden organizasyonlarımıza büyük ilgi var. Gaziantep’te unutulmaz bir yeni yıl eğlencesi için gerekli bütün hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.

Yeni yılı Gaziantep’te karşılayacak yerli ve yabancı konuklar yanında Gazianteplilerin de önceliğinin Tuğcan Otel olduğuna dikkat çekilirken gecenin ilerleyen saatlerinde Tuğcan Hotel’in ünlü Cam Terasında sucuk partisi yapılacağı da duyuruldu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426