banner417
banner425
19 Ekim 2014 Pazar 10:55
27 Okunma
Ünlü Sinema Oyuncusu Şener Şen Gaziantep’e Hayran Kaldı
banner416
Nar Sanat Derneği’nin organizasyonu, Tuğcan Otel, Umut Film ve Acarsan Holding’in katkılarıyla gerçekleştirilen Muhsin Bey filminin restore edilmiş yeni kopyasının gösterimi için Gaziantep’e gelen Şener Şen, Uğur Yücel ve yapımcı Abdurrahman Keskiner Gaziantep’e övgü yağdırdı.

Tuğcan Hotel Genel Koordinatörü Evren Tuğsuz ve Genel Müdürü Necmi Yılmaz’la uzun uzun sohbet eden Türk sinemasının ünlü aktörü Şener Şen, kendisinin aynı zamanda bir Gaziantepli olduğunu hatırlatarak “Uzun yıllar süren İkinci Bahar dizisinden dolayı sık sık geldiğim Gaziantep’te, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Celal Doğan tarafından Gazianteplilerin Fahri hemşehrisi ilan edilmiştim. Bundan dolayıdır ki benim bir yanım Gaziantepli” dedi.

Gaziantep’in önemli bir gastronomi kenti olduğuna dikkat çeken ünlü sanatçı Şener Şen, güzel bir espri ile Gaziantep mutfak kültürünün muhteşem yönünü ifade ederek, “Gaziantep’e gelenler için özellikle bir diyet merkezi kurulmalı. O kadar zengin ve geniş bir mutfağınız var ki, bir taraftan bu zengin mutfağın tadına bakılmalı diğer taraftan kilolardan kurtulmak için bu merkeze gidilmeli” diye konuştu.

Tuğcan Otel’i yıllardır tanıdığını ifade eden Şener Şen, “Önceki dönemlerde de geldiğimde kaldığım Tuğcan Otel yeni yönetimi ve değişen yüzüyle de çok güzel olmuş” dedi.

Tuğcan Hotel Genel Koordinatörü Evren Tuğsuzu tebrik eden ünlü sanatçı espri ve tespitleriyle Gaziantep’le ilgili düşüncelerini ifade etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426