8 Mart Dünya Kadınlar Günü

- AK Parti Kırşehir Milletvekili Çetinkaya: "8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, tüm kadınların, daha müreffeh bir hayat yaşamaları adına taşıdıkları istek ve özlemlerini canı gönülden paylaşıyor ve destekliyoruz"

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

banner390

KIRŞEHİR (AA) - AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Çetinkaya, mesajında kadınların toplumun ve ailenin temel parçası olduğuna işaret ederek, tüm kadınların gününü kutladı. Hükümetin her zaman kadınların yanında olduğunu vurgulayan Çetinkaya, hak ettikleri yerde olmaları için durmadan çalışmaya devam ettiklerini dile getirdi.

Kadınların mutlu olmadığı ve dışlandığı hiç bir ülkenin ilerleyemeyeceğine değinen Çetinkaya, şunları kaydetti:

"8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, tüm kadınların, daha müreffeh bir hayat yaşamaları adına taşıdıkları istek ve özlemlerini canı gönülden paylaşıyor ve destekliyoruz. Bizler, cenneti annelerin ayağının altına seren bir dinin mensupları, hem yönetimde hem de aile içerisindeki vakur duruşuyla örnek teşkil eden Fatma Bacı, Hayme Anaların, yeri geldiğinde İstiklal Mücadelemizde eşsiz Kahramanlıklar gösteren Nene Hatunların ve Kara Fatmaların torunlarıyız. Kendi kadim kültür ve medeniyetimizi ve yaşadığımız zamanı, sahip olduğumuz bu yüce mirasın, incelik ve feraseti çerçevesinde tefekkür ediyoruz. Kadın erkek fırsat eşitliğinin pekiştirildiği ülkemiz kadınlarının, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.