AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması

- Eskişehirspor Teknik Direktörü Aybaba, AA tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

AA'nın

banner390

ESKİŞEHİR (AA) -  Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Teknik direktör Aybaba, Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde, "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerindeki fotoğrafları inceleyerek, 3 fotoğraf için oy kullandı.

Aybaba, haber kategorisinde Durmuş Genç'in "Muğla Sular Altında", yaşam kategorisinde Oktay Bayar'ın "Kadınlar Günü", spor kategorisinde ise Emrah Yorulmaz'ın "Çadır Kampta Futbol" adlı fotoğraflarına oy verdi.

Daha sonra fotoğraflar ile ilgili değerlendirmede bulunan Aybaba, "İnanılmaz güzel fotoğraflar var. Hepsini çok beğendim. Tabii içerisinden birisini seçmek zorundayız. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bunlar güzel şeyler ve güzel şeyler yaşayalım. Bu ülkenin insanları güzel şeyler yaşamaya layık insanlar" dedi. 

Aybaba, oylama sonunda kendisinin seçtiği fotoğrafların seçilmesi dileğinde bulunarak, "Hiç olmazsa fotoğraf yarışmasında kazanmış oluruz" diye espri yaptı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.