26 Haziran 2015 Cuma 20:32
41 Okunma
AK Parti Kayseri Milletvekili Özhaseki:

KAYSERİ (AA) - AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, bazı basın organlarında yer alan haberlere ilişkin, "Bazı medya guruplarınca kamuoyuna yansıtıldığı ve başlığa çekildiği şekliyle bahsedilen konularla ilgili ne üslup ne de muhteva şahsıma ait değildir" dedi.

Özhaseki, yaptığı yazılı açıklamada, bazı basın organlarında Başbakan Davutoğlu ile katıldıkları toplantıya ilişkin "bomba eleştiriler yaptığı" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Söz konusu haberlerdeki sözlerin kendisine ait olmadığını ifade eden Özhaseki, şunları kaydetti: 

"Genel bir durum değerlendirmesi yapmak maksadıyla Sayın Başbakanımız istişari bir toplantıya davet etmiştir. Sayın Başbakanımız ülke ve partimizin geleceği ile ilgili olarak görüş ve düşüncelerimizi dinlemek istemiştir. Bizler de samimiyetle tertip edilen bu istişari ortamda görüşlerimizi ve değerlendirmelerimizi Sayın Başbakanımız ile paylaşmış olduk ancak bazı medya guruplarınca kamuoyuna yansıtıldığı ve başlığa çekildiği şekliyle bahsedilen konularla ilgili ne üslup ne de muhteva şahsıma ait değildir. Ayrıca verilen bilgiler doğru da değildir. Malum yayın kuruluşlarına kimsenin inanmayacağı da aşikardır."

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64