AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanı Gönel:

- "Edirne'den Kars'a hiç ayrım yapmadan hizmet götüren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Suşehri halkı olarak kınıyoruz"

AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanı Gönel:

banner390

SİVAS (AA) - AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanı Nuran Gönel, "Edirne'den Kars'a hiç ayrım yapmadan hizmet götüren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Suşehri halkı olarak kınıyoruz" dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gönel ve AK Parti Suşehri Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda bir araya gelen kadınlar, terör olaylarında şehit olan asker ve polisler için Kuran'ı Kerim okudu ve dua etti.

Program sonrası gazetecilere açıklama yapan Gönel, "Tüm şehit ve gazilerimizin annelerinin ellerinden öpüyorum. Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Terörle mücadelede hayatlarını kaybeden şehitlere Allah'tan rahmet, geride kalanlarına sabır selamet dileyen Gönel, "Edrine'den Kars'a hiç ayrım yapmadan hizmet götüren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Suşehri halkı olarak kınıyoruz" diye konuştu.

Programa, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel’in eşi Gülseren Yüksel ile çok sayıda kadın katıldı.


Etiketler; #Suşehri

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.