Ankara'daki terör saldırısı

- Afyonkarahisar Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Çelik, Ankara'daki terör saldırısını lanetledi

Ankara'daki terör saldırısı

banner390

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Abdullah Çelik, Ankara'da meydana gelen terör saldırısını lanetledi.

Afyonkarahisar Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Abdullah Çelik, yayımladığı mesajında, terörün kirli ve alçak yüzünü bir kez daha gösterdiğini belirterek şunları söyledi:

"Ülkemizde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, yüreklerimiz Ankara ve Lice'den gelen haberlerle yeniden acıyla dağlandı. Hain terör saldırılarını şiddetle kınıyor; hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza ve güvenlik görevlilerimize de acil şifalar diliyoruz. Yüzyıllarca bu topraklarda kardeşçe yaşanıldı. Birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları, güçlü bir Türkiye'den rahatsızlık duyarak, Türkiye'ye çelme takmak isteyenleri lanetliyoruz. Bugün sorumluluk alma vaktidir. Bugün yalan ve iftiraya sarılarak senaryoda rol alma değil, birlik olarak oyunu bozma vaktidir."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.