Arel Üniversitesi Öğrenci Konseyi Ata’nın Huzurunda

Arel Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Eray Kömürcüoğlu ve beraberindeki öğrencilerden oluşan heyet, Anıtkabir’i ziyaret etti.Arel Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Kömürcüoğlu ve beraberindeki heyet, Anıtkabir’de Atatürk’ün...

Arel Üniversitesi Öğrenci Konseyi Ata’nın Huzurunda

Arel Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Eray Kömürcüoğlu ve beraberindeki öğrencilerden oluşan heyet, Anıtkabir’i ziyaret etti.

Arel Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Kömürcüoğlu ve beraberindeki heyet, Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesine çelenk koyarak saygı duruşunda bulundu. Anıtkabir önünde hatıra fotoğrafı çektiren heyet, daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti. Burada Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Kömürcüoğlu şunları yazdı:

"Ulu Önder, biz gençliğe emanet ettiğini Cumhuriyeti, bilimin ışığında ve sizin ilkeleriniz doğrultusunda koruyup yücelteceğiz. Ülkemiz gençliği adına Arel Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı olarak ülkemiz ve cumhuriyetimizi çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkaracağız. Bize bıraktığınız tek yol, işaret ettiğiniz bilim ve aklın yolu olacaktır. Her zaman manevi varlığınızın yanımızda olacağından emin olunuz. Türk gençliği adına sizi saygı ve minnetle selamlıyorum."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.