Atasoy’dan Katar Büyükelçisine Ziyaret

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Katar’ın Ankara Büyükelçisi Salem Mübarek El Şafi’yi ziyaretinde, "Türkiye-Katar ticaret...

Atasoy’dan Katar Büyükelçisine Ziyaret

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Katar’ın Ankara Büyükelçisi Salem Mübarek El Şafi’yi ziyaretinde, "Türkiye-Katar ticaret zirveleri yapalım" dedi.

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Katar Büyükelçisi Salem Mübarek El Şafi’yi ziyaret etti. Atasoy ziyarette, “Türkiye-Katar arasında ticaretimizi, ticari ilişkilerimizi, ithalat ve ihracatımızı geliştirmek için her yıl düzenli olarak Ankara’da ve İstanbul’da Türkiye-Katar Uluslararası Ekonomi Ticaret zirveleri yapalım" dedi.

Büyükelçi El Şafi ise, Türkiye-Katar arasında yapılacak olan ticaret zirvelerinin çok önemli olacağını ifade ederek, Atasoy’a teşekkür etti. El Şafi, "İnanıyorum ki çalışmalarınız, faaliyetleriniz her iki devletinde ekonomisini ve ilişkilerini daha da güçlendirecektir" diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.