Başbakan Davutoğlu Konya'da

KONYA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile teravih namazının ardından gittiği Kültür Park'ta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Davutoğlu, teravih için merkezdeki Hacıveyszade Camisi'ne geldi. Burada namazını...

Başbakan Davutoğlu Konya'da

banner390

KONYA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile teravih namazının ardından gittiği Kültür Park'ta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. 

Davutoğlu, teravih için merkezdeki Hacıveyszade Camisi'ne geldi. 

Burada namazını kılan Davutoğlu'na vatandaşlar çıkışta yoğun ilgi gösterdi. Kalabalığın "İşte Konya, işte Başbakan", "Türkiye seninle gurur duyuyor" sloganlarına el sallayarak karşılık veren Davutoğlu, daha sonra eşi Sare Davutoğlu ile yürüyerek Kültür Park'a geçti.

Vatandaşların yoğun ilgisi burada da sürerken Davutoğlu çifti, çocuklarla yakından ilgilendi, vatandaşlarla sohbet etti. Kafelerde oturan bazı vatandaşlar alkışlayarak Başbakan Davutoğlu'na sevgi gösterilerinde bulundu. 

Kültür Park'tan Zafer Meydanı'na geçen Davutoğlu çifti, burada da yoğun ilgiyle karşılandı. Esnafla ve vatandaşlarla sohbet eden Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu'na bir iş yerinden dondurma ikram edildi.

Davutoğlu çifti, vatandaşların tezahüratları ve yoğun ilgisi arasında Zafer Meydanı'ndan ayrıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.