Başbakan Yardımcısı Akdoğan ile Bakan Çelik, Şanlıurfa'da

ŞANLIURFA (AA) - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Aktay'ın trafik kazasında hayatını kaybeden akrabalarının cenazelerinin kaldırıldığı Adli...

Başbakan Yardımcısı Akdoğan ile Bakan Çelik, Şanlıurfa'da

banner390

ŞANLIURFA (AA) - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Aktay'ın trafik kazasında hayatını kaybeden akrabalarının cenazelerinin kaldırıldığı Adli Tıp Kurumunu ziyaret ederek ilgililerden bilgi aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay'ın amcasının oğlu Mehmet Ali (56) ile eşi Muazzez Aktay'ın (43) Ceylanpınar ilçesinden dönüşte geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybetmesinin ardından cenazeleri Adli Tıp Kurumu'nu kaldırıldı. 

Başbakan Yardımcısı Akdoğan ve Bakan Çelik, ziyaret ettikleri Adli Tıp Kurumu'nda kazayla ilgili Vali İzzettin Küçük'ten bilgi aldı. Başbakan Yardımcısı Akdoğan ve Bakan Çelik, Aktay'ın yakınlarına başsağlığı dileğinde bulunduktan sonra kurumdan ayrıldı.

Aktay'ın yakınlarının, asker ziyareti için gittikleri Ceylanpınar ilçesinden dönerken geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybettikleri öğrenildi.

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.