Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü

ANKARA (AA) - Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca, Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla Candan Erçetin tarafından seslendirilen "Çanakkale Türküsü" için klip hazırlandı.Deniz Kuvvetleri Komutanlığından yapılan...

Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü

banner390

ANKARA (AA) - Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca, Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla Candan Erçetin tarafından seslendirilen "Çanakkale Türküsü" için klip hazırlandı.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, Çanakkale Savaşları'nın 100'üncü yılında Deniz Kuvvetleri'nin farklı gemi ve birliklerinde Candan Erçetin ve personel tarafından Çanakkale Türküsü'nün seslendirildiği ve klip hazırlandığı bildirildi.

Açıklamada, "Bu vesile ile şehitlerimiz yad edilmiştir. Birlik ve gemilerde yapılan çekimler ile Deniz Kuvvetleri personelinin Çanakkale Zaferi ve şehitlerimiz ile ilgili görev başında yaşadığı derin hisler Sayın Candan Erçetin'in katkılarıyla hem kendileri hem de milletimiz adına yansıtılmaya çalışılmıştır'' ifadesi kullanıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.