Çankırı'da yurt inşaatındaki göçük

ÇANKIRI (AA) - Çankırı'da, yurt inşaatındaki temel kazısı sırasında meydana gelen göçükten yaralı çıkartılan ancak kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybeden işçiler Ramazan Duman ile Adem Akbulut, toprağa verildi.Ramazan Duman...

Çankırı'da yurt inşaatındaki göçük

banner390

ÇANKIRI (AA) - Çankırı'da, yurt inşaatındaki temel kazısı sırasında meydana gelen göçükten yaralı çıkartılan ancak kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybeden işçiler Ramazan Duman ile Adem Akbulut, toprağa verildi.

Ramazan Duman için Ahmet Yesevi Camisi'nde kılınan cenaze namazına, Duman'ın yakınları, ailesi,  Vali Yardımcıları Ahmet Atılkan ve Zafer Engin, Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya ile vatandaşlar katıldı.

Duman, cenaze namazının ardından Sarıbaba Mezarlığı'nda defnedildi.

Adem Akbulut için merkez Alaçat köyü camisinde düzenlenen cenaze namazına ailesi, Vali Vahdettin Özcan ile vatandaşlar katıldı. Cenaze namazının ardından Akbulut, köy mezarlığında toprağa verildi. 

Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesinin bahçesindeki öğrenci yurdunun temel kazısı sırasında meydana gelen göçükte toprak altından çıkarılan Ramazan Duman (50) ile Adem Akbulut (50), kaldırıldıkları Çankırı Devlet Hastanesindeki müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.