Ceylanpınar'da 2 polisin ölü bulunması

NİĞDE (AA) - Ceylanpınar ilçesinde ölü bulunan 2 polis memurundan Okan Acar'ın Niğde'deki baba ocağında hüzün var.Okan Acar'ın (24) Selçuk Mahallesi Taşkın Sokak'ta ikamet eden ailesine acı haberin ulaşmasının ardından, anne...

Ceylanpınar'da 2 polisin ölü bulunması

banner390

NİĞDE (AA) - Ceylanpınar ilçesinde ölü bulunan 2 polis memurundan Okan Acar'ın Niğde'deki baba ocağında hüzün var.

Okan Acar'ın (24) Selçuk Mahallesi Taşkın Sokak'ta ikamet eden ailesine acı haberin ulaşmasının ardından, anne Zehra Acar ve bazı yakınları sinir krizi geçirdi. 

Komşuları ve yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Acar'ın akrabaları 112 Acil Servis ekiplerince müdahale edilerek Niğde Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Geçen yıl temmuz ayında Şanlıurfa'da görevine başlayan Acar'ın aynı evde kaldığı polis arkadaşıyla iyi anlaştığı, Ceylanpınar'a 3 yıllık doğu görevini tamamlamak için kendi isteğiyle gittiği öğrenildi.

Yaklaşık bir yıl önce babası Mehmet Acar'ı kanser hastalığı nedeniyle kaybeden Acar'ın banka kredisiyle annesine ev aldığı, bir hafta önce de ailesinin bu eve taşındığı belirtildi.

Üç erkek kardeşin en büyüğü olan Okan Acar'ın 10 yaşındaki en küçük kardeşi Serkan Acar da acı haber üzerine gözyaşlarına boğuldu.

Bu sabah Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde 2 polis memuru, evlerinde silahla öldürülmüş halde bulunmuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.