CHP Kırşehir İl Başkanlığı Birlik ve Dayanışma toplantısı

- İl Başkanı Zengin: "Artık 'sen, ben' değil, 'biz' mücadelesini ortaya koyacağız"

CHP Kırşehir İl Başkanlığı Birlik ve Dayanışma toplantısı

banner390

KIRŞEHİR ( AA) - CHP Kırşehir İl Başkanı Yılmaz Zengin, güçlerini birleştirerek yeni süreçte başarı elde edeceklerini söyledi.

Zengin, bir düğün salonunda düzenlenen Birlik ve Dayanışma toplantısında yaptığı konuşmada, önlerinde önemli bir sürecin olduğunu ifade ederek, CHP'nin başarılı olması için gayret göstereceklerini belirtti.

Toplantıya başta muhtarlar olmak üzere iyi bir katılım olduğunu dile getiren Zengin, şunları kaydetti:

"Demokrasiye, özgürlüğe ve hukukun üstünlüğüne sahip çıkma adına 70 kilometreden buraya gelen muhtarlarımız var. İlimizdeki 14 tane muhtarımız, köylerimizin muhtarları burada. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız Cumhuriyetimizin temel taşını oluşturmaktadır. 2019 seçimlerinde muhtarlarımız gereğini yapacaklardır. Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak birbirimizi seveceğiz, sayacağız. Sahip çıkacağız. Artık 'sen, ben' değil, 'biz' mücadelesini ortaya koyacağız. Önümüzde bir süreç var. Bu süreci gücümüzü birleştirerek elde edeceğiz. 2009 yılında Kırşehir'de gücümüzü birleştirdik, az bir oyla seçimi kaybettik. Kırşehir'e yakışır genel bir anlayışı ortaya koymamız lazım. İnşallah bu yemeğimizde 2019 yılındaki seçimlerde partimize katkı sağlayacaktır. Böylelikle Kırşehirimizin geleceğini hep birlikte inşa etmiş oluruz."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.