banner417
banner425
08 Mart 2016 Salı 15:15
14 Okunma
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla işe başlatıldı
banner416

YOZGAT (AA) - Yozgat'ta geçen yıl yaralı köpeği devlet hastanesinde tedavi ettirmek isterken çekilen görüntüleriyle hatırlanan Ömer Faruk Yıldırım'ın annesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Halk Sağlığı Müdürlüğünde işe başlatıldı.

Vali Abdulkadir Yazıcı, anne Zahide Yıldırım'ı makamında kabul etti.

Yazıcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Yıldırım'ın iş sahibi olduğunu söyledi.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Ömer Faruk Yıldırım'ın (9) geçen yıl bir köpeği tedavi ettirmek için Yozgat Devlet Hastanesine götürmesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dikkatini çektiğini anımsatan Yazıcı, ''Erdoğan aileyi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna davet edip, özel olarak kutlamıştı. Resepsiyonda Cumhurbaşkanımızdan bir köpek talep eden Ömer Faruk'un isteği de yerine getirilmişti" diye konuştu.

"Şimdi de yine Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın talimatlarıyla Zahide hanımı, Halk Sağlığı Müdürlüğünde işe yerleştirdik" diyen Yazıcı, yeni işinin Yıldırım ve ailesine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Zahide Yıldırım da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Yıldırım, başta Erdoğan olmak üzere Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Vali Yazıcı'ya teşekkürlerini sundu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426