Denizli’de Öğrenciler ‘iş Hayatında Etik Değerler’ Konferansını İzledi

Denizli Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler, İstanbul’da düzenlenen ve Prof. Dr. Vedat Akgiray’ın konuşmacı olarak katıldığı konferansı canlı yayınla izledi.İstanbul’da ‘İş hayatında etik değerler. Para mı? Değer mi?’...

Denizli’de Öğrenciler ‘iş Hayatında Etik Değerler’ Konferansını İzledi

banner390
Denizli Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler, İstanbul’da düzenlenen ve Prof. Dr. Vedat Akgiray’ın konuşmacı olarak katıldığı konferansı canlı yayınla izledi.

İstanbul’da ‘İş hayatında etik değerler. Para mı? Değer mi?’ isimli bir konferans düzenlendi. Düzenlenen konferansta Eski SPK Başkanı Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vedat Akgiray, "Para mı? Değer mi?” konulu bir konuşma yaptı. Konferansta ayrıca Daily Sabah Gazetesi yazarı Taha Meli Arvas da hazır bulundu. İş hayatında etik değerlerin konuşulduğu konferansta, Akgiray konuşmasını yaşadığı çeşitli olaylarla süsledi. Eski SPK Başkanı , Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vedat Akgiray’ın konuşmasını Denizli Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler de izledi. Toplantı salonunda bir araya gelen öğrenciler canlı yayında Akgiray’ın konuşmasını dinledi. Akgiray’ın konuşmasında önemli kısımları not da alan öğrenciler kendi aralarında konferansla ilgili görüş alışverişinde bulundular.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.