banner417
banner444
26 Şubat 2016 Cuma 12:30
13 Okunma
banner416

SİVAS (AA) - Sivas'ın Ulaş ilçesindeki Vali Lütfi Tuncel Ortaokulu'nda uygulama konulan "Dürüstlük Dolabı"na Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu tarafından takdir belgesi verilmesi, okulda sevinçle karşılandı.

Okul müdürü Ramazan Baker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu tarafından etik kültürün geliştirilmesi ve etik bilincin yerleştirilmesine katkısından dolayı "Dürüstlük Dolabı"na takdir belgesi verilmesini heyecanla karşıladıklarını belirtti.

Okulda güzel ve örnek bir projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Baker, "Etik bilincinin gelişmesi ve etik bilincinin yerleşmesi için yaptığımız katkıdan dolayı bizi ödüllendirdiler, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Dürüstlük Dolabı uygulamasıyla ilgili çok olumlu tepkiler aldık, Türkiye'nin bir çok yerinden bizi arayanlar oldu, bu uygulamayı okullarında uygulamak istediklerini söylediler. Bu uygulamanın tüm Türkiye'ye yayılmasını istiyoruz" diye konuştu.

8. sınıf öğrencisi Kubilay Çil de örnek bir projeyi okullarında uyguladıkları ve bu nedenle ödül aldıkları için çok mutlu olduklarını kaydetti.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426