Emine Erdoğan Ve Sheika Mozahi Gaziantep’ten Ayrıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Katar Emiri’nin annesi Sheika Mozahi, Gaziantep’teki temaslarını tamamlayarak ayrıldı.Nizip ilçesi Birecik Barajı kıyısında Suriyeli sığınmacıların bulunduğu çadır kent...

Emine Erdoğan Ve Sheika Mozahi Gaziantep’ten Ayrıldı

banner390
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Katar Emiri’nin annesi Sheika Mozahi, Gaziantep’teki temaslarını tamamlayarak ayrıldı.

Nizip ilçesi Birecik Barajı kıyısında Suriyeli sığınmacıların bulunduğu çadır kent ile konteynır kentte Suriyeli kadınlarla buluşan Erdoğan ve Mozahi, daha sonra kara yolu ile helikopterlerin bulunduğu bölgeye geçti. İkili daha sonra askeri Skorsky, Kobra ve polis helikopterleri eşliğinde Cumhurbaşkanlığına ait helikopterle Gaziantep Havalimanı’na gitti. Emine Erdoğan ve Sheika Mozahi ayrı uçaklarla Gaziantep’ten ayrıldı.

İkiliye Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan eşlik etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.