Gaziantep'te polise el bombası atılması

- RTÜK: - "Gaziantep 1. Sulh Ceza Hakimliği, soruşturma tamamlanıncaya kadar, söz konusu dosya kapsamında yazılı, görsel ve sosyal medya ile internet ortamında yayınların yapılmasına yasak getirdi"

Gaziantep'te polise el bombası atılması

banner390

ANKARA (AA) - Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK) yapılan açıklamada, Gaziantep 1. Sulh Ceza Hakimliği'nin, Gaziantep'teki bombalı saldırıyla ilgili soruşturma tamamlanıncaya kadar, söz konusu dosya kapsamında yazılı, görsel ve sosyal medya ile internet ortamında yayınların yapılmasına yasak getirdiği bildirildi.

RTÜK'ün açıklamasında, Gaziantep Gazi Muhtar Paşa Bulvarı, Çetinkaya Kavşağı'nda dün bombalı saldırı meydana geldiği anımsatılarak, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığının talebi doğrultusunda, Gaziantep 1. Sulh Ceza Hakimliğinin, söz konusu saldırıya ilişkin soruşturma tamamlanıncaya kadar dosya kapsamında yazılı, görsel ve sosyal medya ile internet ortamında yayınların yapılmasına yasak getirdiği belirtildi.

Gaziantep'te dün meydana gelen saldırıda polisin takip ettiği şüpheliler, arkalarında bulunan sivil polis aracına el bombası atmıştı. Yaya olarak kaçan şüpheliler ise yakalanarak gözaltına alınmıştı. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.