Hisarcıklıoğlu, G-20 Zirvesi Ve B-20 Toplantıları İçin Avustralya’ya Gitti

TOBB Başkanı ve B-20 Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, G-20 Liderler Zirvesi ve B-20 toplantılarına katılmak üzere Avustralya’nın Queensland eyaletinin başkenti Brisbane’ya gitti.Hisarcıklıoğlu, Brisbane’de 14...

Hisarcıklıoğlu, G-20 Zirvesi Ve B-20 Toplantıları İçin Avustralya’ya Gitti

banner390
TOBB Başkanı ve B-20 Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, G-20 Liderler Zirvesi ve B-20 toplantılarına katılmak üzere Avustralya’nın Queensland eyaletinin başkenti Brisbane’ya gitti.

Hisarcıklıoğlu, Brisbane’de 14 Kasım Cuma günü yapılacak olan B-20 Türkiye Planlama Toplantısı’na katılacak. Aynı gün Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı G-20 Brisbane Pre-Summit Konferansı kapanış oturumunda bir konuşma yapacak olan Hisarcıklıoğlu, daha sonra G-20 Zirvesi’ne katılan liderlerle birlikte B-20 Diyalog toplantısına iştirak edecek.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, 15 Kasım Cumartesi günü Dünya Ticaret Örgütü Direktörü General Roberto Azevedo ile ICC çalışma kahvaltısına, B-20 Troika toplantısına ve Avustralya Başbakanı Tony Abbott’un ev sahipliğinde gerçekleşecek liderler resepsiyonuna katılacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.