İsmet Yılmaz'ın Meclis Başkanı seçilmesi

SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 26'ıncı Başkanlığına, Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz'ın seçilmesinin gururunu...

İsmet Yılmaz'ın Meclis Başkanı seçilmesi

banner390

SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 26'ıncı Başkanlığına, Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz'ın seçilmesinin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Köksal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Meclis Başkanlığına Yılmaz'ın seçilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Yılmaz'ın Sivas için önemli bir değer olduğunu ifade eden Köksal, şunları kaydetti:

"Sayın bakanımız Yılmaz, seçildiği günden itibaren mütevazi kişiliği, uzlaştırıcı oluşu ve bilgi birikimleriyle her zaman bizlerin takdirini kazanmıştır. Bakanlık yaptığı dönemde Sivas ve esnafımızın sorunları için her zaman bizlere yardımcı olmuştur. Yapılan oylama sonrasında yüce meclise seçilerek, daha büyük sorumluluklar almıştır. İnşallah, bu görevini de en güzel şekilde yapacaktır. Ülkemize, Türkiye Büyük Millet Meclisimize ve ilimize hayırlı olsun. Ülkemizin Meclis Başkanı ile gurur duyuyoruz."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.