Jandarmadan Uludağ’da Yaşlı Çifte Müthiş Yardım Eli

Bursa’da jandarma ekipleri sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Uludağ eteğinde kış mevsiminde yolları kapanan, kar kalınlığının bir metreye ulaştığı Bağlı köyünde yaşayan kimsesiz yaşlı çift, havaların soğumaya...

Jandarmadan Uludağ’da Yaşlı Çifte Müthiş Yardım Eli

banner390
Bursa’da jandarma ekipleri sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Uludağ eteğinde kış mevsiminde yolları kapanan, kar kalınlığının bir metreye ulaştığı Bağlı köyünde yaşayan kimsesiz yaşlı çift, havaların soğumaya başlamasıyla jandarma tarafından huzurevine yerleştirildi.

Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Bağlı Köyü’nde kış gelmesiyle birlikte evler kar altında kalıyor. Köyde yaşayan Süleyman Durmuş (76) ile Makbule Durmuş (74) çifti jandarma ekipleri tarafından koruma altına alındı. Havaların soğumaya başlamasının ardından jandarma ekipleri, kimsesi olmayan çifti Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevine yerleştirdi. Jandarma, geçtiğimiz yılda aynı köyde üvey oğlu ve torunu tarafından dövüldüğü iddia edilen 90 yaşındaki bir kadını huzurevine yerleştirmişti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.