Kanalizasyon Çukuruna Düşen Buzağı Kepçe İle Kurtarıldı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde ŞUSKi tarafından kanalizasyon çalışması için açılan çukura düşen buzağı kepçe yardımıyla kurtarıldı.Bu sabah saat 09.00 sıralarında çocuğu ile birlikte kendisine ait buzağıyı satmak için Hayvan...

Kanalizasyon Çukuruna Düşen Buzağı Kepçe İle Kurtarıldı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde ŞUSKi tarafından kanalizasyon çalışması için açılan çukura düşen buzağı kepçe yardımıyla kurtarıldı.

Bu sabah saat 09.00 sıralarında çocuğu ile birlikte kendisine ait buzağıyı satmak için Hayvan Pazarına götüren Mehmet Bali hayvanı satılmayınca geri döndü. Yolda giderken ŞUSKİ tarafından açılan çukuru fark edemeyen buzağı, çocuk ile birlikte yaklaşık 2 metrelik çukura düştü. Çocuğu zorlukla çukurdan çıkaran baba Mehmet Bali durumu belediye ekiplerine haber verdi. 1 saat sonra olay yerine gelen ŞUSKİ ekipleri buzağıyı kepçe yardımı ile çukurdan çıkardı.

ŞUŞKİ ekiplerinin kanalizasyon yaptığı alanda herhangi bir önlem almadığını ve olaya geç müdahale edildiğini iddia eden Mehmet Bali duruma tepki gösterdi.

ŞUŞKİ yetkilileri ile kanalizasyon çalışmasının devam ettiğine dikkat çekerek, vatandaşın şikayeti üzerine en kısa zamanda ekipleri gönderdiklerini ve buzağıyı çukurdan çıkardıklarını belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.