banner417
banner425
06 Mayıs 2015 Çarşamba 19:58
56 Okunma
Karaman Polisinden
banner416

KARAMAN (AA) - Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Trafik Haftası kapsamında yapılan "Ceza yerine lokum ye" uygulamasında, bugüne kadar trafik cezası yememiş sürücülere lokum ikram etti.

Polis ekiplerinin İsmet Paşa Caddesi üzerinde yaptığı uygulamada, sürücülere ehliyet ve ruhsat soruldu.

Sorgulamada şimdiye kadar trafik cezası yememiş sürücülere lokum ikram edilirken, içinde "Trafik kurallarına uyma konusunda gösterdiğiniz bu sorumlu ve duyarlı davranışınız için teşekkür ederiz" yazısının bulunduğu teşekkür zarfı verildi.

Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Murat Bademoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, amaçlarının trafikteki duyarlı sürücüleri tespit etmek olduğunu söyledi.

Uygulamanın devam edeceğini ifade eden Bademoğlu, "Amacımız, duyarlı sürücüleri tespit etmek suretiyle, trafik polisinin sadece ceza yazan değil, aynı zamanda onları ödüllendiren, onurlandıran kişi olduğunu vurgulamaktı. Sürücülerimizi uygulamalarımızda kontrol ediyor, ceza almadığı takdirde trafikte duyarlı bir vatandaş olmasından dolayı teşekkür mektubu veriyoruz. Bu uygulamamız sürücülerin trafiğe daha hassas ve duyarlı olmalarını sağlamak içindir. Uygulamalarımız Trafik Haftası kapsamında her gün devam edecek" diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426