banner417
banner444
07 Ağustos 2015 Cuma 18:24
36 Okunma
Kayıp gencin cesedi bulundu
banner416

KONYA (AA) - Konya'da kaybolan 15 yaşındaki gencin cesedi, daha önce arkadaşlarıyla pikniğe gittiği ve fotoğraflarını sosyal medyadaki sayfasında profil resmi yaptığı gölette bulundu.

Alınan bilgiye göre, Muhammed Varan, dün sabah çıktığı evine geri dönmeyince ailesi, polise başvurdu. Aile ve polis ekipleri, kayıp gencin gidebileceği yerleri aradı ancak bir sonuca ulaşamadı.

Yakınları, Varan'ın, daha önce arkadaşlarıyla pikniğe gittiği ve fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığı Dutlukırı mevkisinde olabileceğini düşünerek, arama çalışmalarını bu bölgede yoğunlaştırdı. Aramalar sırasında Varan'a ait motosiklet bulundu.

Daha sonra Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Su Altı Arama ve Kurtarma ekiplerinden, yakındaki gölette arama yapılması için yardım istendi. Dalgıçlar, uzun süren çalışmalar sonunda Muhammed Varan'ın cesedini buldu. Gencin cansız bedeninin sudan çıkarılması sırasında yakınları sinir krizi geçirdi.

İncelemeler tamamlandıktan sonra Varan’ın cesedi, Konya Numune Hastanesi morguna gönderildi. Gencin ölüm nedeninin, otopsi sonucu belirleneceği bildirildi.

Anahtar Kelimeler:
KonyaKayıp Genç
Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426