KENT KONSEYİ TOPLANDI

Karaman Belediyesi Kent Konseyi olağan genel kurul toplantısı, 30 Eylül Çarşamba günü saat 15.00’de Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı.

KENT KONSEYİ TOPLANDI

banner390
 Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk’ta katıldı. Kent Konseyi üyelerine selamlama konuşması yapan Recep Konuk: “Burada hepiniz gönüllülük esasıyla Karaman’ı daha iyi yerlere getirmek ve geliştirmek için çalışıyorsunuz. Bunun için öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Bizim büyümemiz için mutlaka üreten ve dünyayla rekabet eden bir kent kimliğine kavuşmamız lazım. Günümüz dünyasında başarıyı bu yol ve yöntemle yakalayabilirsiniz. Bizler de şehri bir ötesine taşımak zorundayız. Karaman’ın gideceği yolu, yeni vizyonunusizlerle birlikte geçekleştirerek belirleyeceğiz. Şehrin sorumluları olarak bütün birikimimizi ve tecrübemizi buranın taçlandırılmasına seferber edeceğiz” dedi.

Kent Konseyi olağan genel kurul toplantısı, çalışma guruplarının faaliyetlerinin anlatılması, konseye yeni katılan dernekler hakkında bilgi verilmesi ve görüş ve önerilerin dinlenmesi ile sona erdi.


Kaynak: Karaman Belediyesi
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.