Kırşehir'de kayıp kişinin cesedinin bulunması

KIRŞEHİR (AA) - Kayıp olarak aranırken cesedi bulunan gencin gözaltına alınan babası serbest bırakıldı.Akpınar ilçesine bağlı Küçükdurmuşlu köyünde metruk bir evin yanında cesedi çoban tarafından bulunan Doğucan Ö'nün (22) öldürülmesine ilişkin...

Kırşehir'de kayıp kişinin cesedinin bulunması

banner390

KIRŞEHİR (AA) - Kayıp olarak aranırken cesedi bulunan gencin gözaltına alınan babası serbest bırakıldı.

Akpınar ilçesine bağlı Küçükdurmuşlu köyünde metruk bir evin yanında cesedi çoban tarafından bulunan Doğucan Ö'nün (22) öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan baba Orhan Ö, jandarmadaki işlemlerin ardından serbest bırakıldı.

Aileye ait otomobil ve evden alınan çeşitli örneklerin, kriminal laboratuvarına gönderildiği, bu örnekler ve otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderilen cesetle ilgili hazırlanacak rapor doğrultusunda soruşturmanın devam edeceği öğrenildi.

Annesinin vefatının ardından babası tekrar evlendiği için teyzesinin yanında yaşadığı belirtilen Doğucan Ö'nün yakınları, 11 Şubat'ta kayıp bildiriminde bulunmuştu. Doğucan Ö'nün kısmen parçalanmış ve yakılmış olarak bulunan cesedini teşhis eden babası Orhan Ö, otomobilinde şüpheli bulgulara rastlanması üzerine jandarma tarafından gözaltına alınmıştı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.