KTSO'DA KOBİGEL-KOBİ TOPLANTISI

KOSGEB Müdürü Mevlüt Tavşan'ın sunumuyla Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısı üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

KTSO'DA KOBİGEL-KOBİ TOPLANTISI

banner390

Toplantı Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay'ın açılış konuşmasıyla başladı. Toktay konuşmasında;
“Öncelikle toplantımıza katılan, ilgi gösteren bütün üyelerimize teşekkür ederim. KOSGEB'in desteklerinden, yeni güncellenen mevzuat kapsamında KOSGEB Müdürümüzün bir toplantı yapma talebi oldu. Beraber görüşerek ortak bir karar aldık ve toplantımızı yapıyoruz. Bölgemizi, üyelerimizi bilgilendirme, desteklerden yararlanmaları konusunda bizde elimizi taşın altına koyarak bu toplantının yapılmasına vesile olduk. Hepiniz tekrar hoşgeldiniz. Bu toplantının hepimiz için verimli olmasını diliyor, Mevlüt Bey'e de teşekkür ederek sözü ona bırakıyorum” dedi.
Sunum öncesinde KOSGEB tarafından hazırlanan dökümanlar üyelere dağıtıldı. KOSGEB Müdürü Mevlüt Tavşan kısa bir konuşma yaparak KTSO Başkanı Mustafa Toktay'a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Konuşmasını ardından KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Projesi hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda; başvuruların başladığını ve nasıl başvuru yapılacağını, projeye kimlerin başvuru yapabileceğini ve proje hazırlarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatarak üyelerimizi bilgilendirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.