banner417
banner425
05 Aralık 2014 Cuma 11:42
22 Okunma
Lösev’den Dünya Gönüllüler Günü Mesajı
banner416
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

LÖSEV, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayarak, LÖSEV’e destek olan gönüllüleri unutmadı. Kutlama mesajında şu ifadelere yer verildi:

“Kurulduğumuz günden bu yana çocuklarımızın ellerini sımsıkı tutan, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, Türkiye’nin en beğenilen ve en güvenilir sivil toplum kuruluşu seçilmemizi sağlayan gönüllülerimiz bizim gözbebeğimizdir. 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü kutladığımız bu anlamlı günde lösemili ve kanserli çocuklarımızı hiç tanımadan onların kalbine dokunarak tüm sene fedakarca emek veren gönüllülerimizin Dünya Gönüllüler Günü’nü kutluyoruz. Çocuklarımızın gönüllülerimize neden gözbebeğimiz dediğimizi en yalın haliyle anlatan mesajları:

Sena G. (13): Bana öğrettiğin danslar için, her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Büyüyünce bende senin gibi gönüllü olup kardeşlerime dans etmeyi öğreteceğim.

Semanur K. (13): Sevgili öğretmenim sizi ilk gördüğümde çok sevdim. Türkçe dersini sizin sayenizde çok seviyorum. Öğretmenim her şey için teşekkürler.

Şevval K. (9): Sizi hiç tanımıyoruz ama bir o kadar da iyi tanıyoruz. Çünkü her ihtiyacımızda yanımızdasınız. Dünya Gönüllüler Gününüz kutlu olsun.”

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426