MHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı (3)

MHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı (3)

banner390

ANKARA (AA) - MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.

Buna göre, YSK'ya sunulacak listede illere göre şu isimler bulunacak: 

Kars

1- Erkan Koçali

2- Tuncay Aydın

3- Murat Sağlam

Kastamonu

1- Emin Çınar

2- Cihan Çetin

3- Sevda Saydam İrgin

Kayseri

1- Yusuf Halaçoğlu    

2- Ali Kilci

3- Süleyman Korkmaz    

4-  Kamil Karamete    

5-  Mehmet Özmen    

6-  Mehmet Göçmen

7-  Ercan Avcı    

8-  Salih Güdelek

9-  Ezgi Tipi

Kırklareli

1- Selçuk Yılmaz

2- Hüsnü Cumalı

3- Oktay Kahve

Kırşehir

1- Cemil Yıldırım Türk

2- Eftal Avşar

Kocaeli

1- Saffet Sancaklı

2- Lütfü Türkkan     

3- Ahmet Yeşil

4- Arif Gülen

5- Serdar Kaman  

6- Musa Coşkun

7-  Dijle Akın     

8- Osman Beniz     

9- Kürşat Sönmez

10- Derya Çavdar   

11- İsmail Okumuş

Konya

1- Mustafa Kalaycı

2- Mustafa Sait Gönen    

3- Hüseyin Oprukçu

4- Sevil Sargın    

5- Bulduk Özdemir

6- Faruk Sonkaya

7- Halil Ayhan     

8- Pınar Günseven Gülsoy     

9- Osman Nuri Atçeken

10- Temmuz Şemin     

11 - Şükrü Portakal     

12 - Ahmet Yücel     

13 - Altan Altıok     

14 - Abdullah Yıldırım

Kütahya

1- Alim Işık    

2- Agah Lütfü Bilen  

3- Osman Ertürk

4-  Buket Güngör

Malatya

1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu

2- Hakan Yılmaz 

3- Güzin Koçak

4- Hakan Kalkan

5- Serdar Yıldız

6- Mehmet Ali Özpolat

Manisa

1- Erkan Akçay

2- Osman Oktay

3- Mehmet Memiş

4- Engin Kabadağ

5- İhsan Temel

6- Cemal Murat Erim

7- Mustafa Uncu

8- Seval Başkesen

9- Erkan Öztürk

Kahramanmaraş

1- Fahrettin Oğuz Tor

2- Sefer Aycan

3- Zekeriya Öztürk

4- Şule Arıkan

5- Mustafa Bastırmacı

6- Neslihan Koca Nergiz

7- Mustafa Bölükbaşı

8- Ayşe Aras

Mardin

1- Behlül Murat Maral

2- Fehmi Yılmaz

3- Muhammed Yüzer

4- Cengiz Çetinöz

5- Faysal Bedir

6- Mehmet Salih Karaaslan

Muğla

1- Mehmet Erdoğan

2- Asım Başaran

3- Hacı Çelik

4- Nuri Öztürk

5- Nazmi Eyibilir

6- Uğur Salih Eroğlu

Muş

1- Tarkan Dede

2- Adnan Subaşı

3- Önder Özdemir

Nevşehir

1- Mehmet Varol

2- Sait Yüksel

3- Hüseyin Ödemiş

Niğde

1- Vedat Bayram

2- Ahmet Özbek

3- Gökhan Budak

Ordu

1- Onur Şahin

2- Ahmet Fidan

3- Taner Arslan

4- Davut Şahin

5- Ömer Baş

Rize

1- Osman Cem Kazmaz

2- Güldane Pınar

3- Süheyla Selimoğlu

Sakarya

1- Zihni  Açba

2- Ali Rıza Acartürk

3- İsmail Kamil Doğancı

4- Ahmet Pehlivan

5- Melikşah Budak

6- Metin Güneş

7- Türker Ergül

Samsun

1- Erhan Usta

2- Hüseyin Edis

3- Yücel Şahin    

4- İbrahim Yılmaz

5- Ayhan Cengiz

6- Suat Ortahisar

7- Dilek Kiraz Deniz

8- Yakup Akın

9- Mine Kaya

Siirt

1- Abdullah Bayram

2- Erhan Özgen

3- Hakan Yakışan 

Sinop

1- Adem Çilek 

2- Leyla Bilgili

Sivas

1- Celal Dağgez

2- Oğuz Özdemir

3- Ahmet Üstündağ

4- Uğur  Kurugöllü

5- Ozan Ercan

Tekirdağ

1- Bülent Belen

2- Hakan Özgül

3- Muhammer Varol    

4- İsmet Fıçıcı

5- Ergün Vardar   

6- Tunus Tuğu

Tokat

1- Abdurrahman Başkan

2- Murat Polat

3- Mustafa Afşin Ünverdi

4- Ayhan Özçelik    

5- Ömer Semih Saraçoğlu

Trabzon

1- Koray Aydın

2- Yavuz Aydın

3- Hüseyin Örs

4- Hasan Suiçmez

5- İlyas Eroğlu

6- Gülen Demir

Tunceli

1- Hıdır Budak

2- Emre Denizbilgini

Şanlıurfa

1- İbrahim Özyavuz

2- Mahmut İren

3- Mehmet Emin Dindaroğlu

4- Muhammet Emin Mısır    

5- İbrahim Mel

6- Yalçın Yalçınkaya

7- Meryem Bağmancı

8- Fadıl Çoban

9- Can Halil Çizmecioğlu         

10- Mehmet Can Yılmaz 

11- Güngör Ödemiş Çarkıcı    

12- Aydın Akalın

Uşak

1- Durmuş Yılmaz

2- Gökhan Özoğul

3- Oğuz Çakmak

Van

1 - Gültekin Çavuşoğlu

2 - Yavuz Selim Camuşcu 

3 - Hurşit Canlı    

4 - Leyla Göçgen      

5 - Narin Arıöz    

6 - Şuayip Ata

7 - Gültekin Gül    

8 - Tevfik Saçmacı 

Yozgat  

1 - Sadir Durmaz

2 - Mehmet Ali Çakır

3 - Yunus Yılmaz    

4 - Orhan Yüksel

Zonguldak

1-  Zeki Çakan

2 - Yavuz Erkmen

3 - Ahmet Emre Bayramoğlu 

4 - İlyas Altun

5 - Burhan Temel Çınar

Aksaray

1- Turan Yaldır

2 - Nilgün Tosun

3 - Ayşe Deniz Ay

Bayburt

1- Karabey Kadri Karaoğlu

2- Hidayet Yılmaztürk

Karaman

1- Ali Gürel 

2- Mehmet Ural

Kırıkkale

1- Seyit Ahmet Göçer

2- Tacettin Silsüpür

3- Abdullah Peköz

Batman

1- Cemil Güzel

2- İrfan Gündüz

3- Turan Aytek Önalp

4- Ömer Kervan

Şırnak

1 - Hakim Zeyrek

2- Yasin Benek

3- Şahin Sazak     

4- Bülent Bora Baltacı

Bartın

1- Aynur Yıldırım

2- Tuncay Maden 

Ardahan

1- Osman Nuri Yıldız

2- Gökhan Ağdemir

Iğdır

1- Yakup Kumtepe

2- Muharrem Çeçen

Yalova

1- Hatice Beştaş

2- Ali Oğuz Berberoğlu

Karabük

1- Adem Kar

2- Osman Aydın

Kilis

1- Mustafa Yün

2- Mehmet Özaytürk

Osmaniye

1- Devlet Bahçeli

2- Ruhi Ersoy

3- Adnan Sarıdoğan

4- Ahmet Canlı

Düzce

1- Osman Çakmak

2- Bahri Temeltaş

3- Celal Kasapoğlu 

(Bitti)


Etiketler; #MHP #Aday liste

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.