Milli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'de

ESKİŞEHİR (AA) - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de Seyitgazililer Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı.Bakan Avcı, kent merkezindeki bir otelde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Eskişehir'de hep "az laf çok...

Milli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'de

banner390

ESKİŞEHİR (AA) - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de Seyitgazililer Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı.

Bakan Avcı, kent merkezindeki bir otelde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Eskişehir'de hep "az laf çok iş" dediklerini, Türkiye'de az konuşarak çok işler yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Seyitgazi ilçesinde de birçok önemli yatırımın hayata geçtiğini ifade eden Avcı, şöyle konuştu:

"Sücaaddin Veli Külliyesi ile ilgili yaptığımız onarım ve restorasyon çalışmalarını halkımız biliyor. İnşallah Türk Dünyası Kültür Başkenti programı çerçevesinde Seyitgazi'de başlattığımız, onarımlar, restorasyonlar, renovasyonlar devam edecek. Seyitgazi bir turizm destinasyonu olarak Türkiye genelinde tanınır hale geliyor. Bundan sonra daha da gelecek inşallah. Ayrıca ilçede kurulu Eti Bor'da çok ciddi bir Teknoloji Merkezi'ni hayata geçiyoruz."

Konuşmanın ardından Avcı, vatandaşlarla sohbet etti. 

Etkinliğe AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Emine Nur Günay da katıldı.

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.