Nevşehir’de Kar Yağışı Ve Sis Etkili Oluyor

Nevşehir’de haftanın ilk günü sabah erken saatlerde başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Sisle birlikte etkili olan kar yağışı nedeniyle peribacalarının da karla kaplandığı Nevşehir’de hava sıcaklığı eksi 6 dereceye kadar...

Nevşehir’de Kar Yağışı Ve Sis Etkili Oluyor

banner390
Nevşehir’de haftanın ilk günü sabah erken saatlerde başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Sisle birlikte etkili olan kar yağışı nedeniyle peribacalarının da karla kaplandığı Nevşehir’de hava sıcaklığı eksi 6 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

Nevşehir’de yoğun sisin etkisinin hemen ardından bu sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Uzun süredir beklenen kar yağışı çocukları olduğu kadar büyükleri de mutlu etti. Kent merkezindeki park ve bahçelerde çocuklar kartopu oynayıp kardan adam yaparak eğlenirken çocuklarının bu mutluluklarına zaman zaman büyüklerde ortak oldu.

Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, kar yağışının hafta içerisinde etkisini yitireceğini belirtirken, sisli havanın ise hafta sonuna kadar süreceğini bildirdi. Bu arada, hava sıcaklıklarının ise gece saatlerinde eksi 6 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.