Ölüm kokan kavşak kapatıldı!

Karaman’da birçok kişinin hayatını kaybetmesine ve yaralanmasına neden olan kavşak sonunda kapatıldı. 

Ölüm kokan kavşak kapatıldı!

banner390
Ölüm kokan kavşak kapatıldı!
İlgili Galeriye Git
Karaman’da il trafik komisyonundan kapatılması yönünde karar çıkan ve sebebi bilinmeyen bir şekilde bir türlü kapatılamayan kavşak, yeni Vali Süleyman Tapsız’ın göreve başlamasıyla trafiğe kapatıldı. Hamidiye Mahallesi İbrahim Öktem Caddesi bir petrol istasyonunun bulunduğu kavşakta haftada ortalama iki kez kaza meydana geliyordu. Kazalarda birçok kişi yaralanırken büyük çaplı maddi hasarlar meydana geliyordu. Hatta kazaya karışan bazı vatandaşlar ise hayatını kaybediyordu. Bu nedenle tehlike saçan bu kavşak halkın tepkisine neden oluyordu.  
Tehlike saçan ve ölüm kokan bu kavşak, belediye görevlileri tarafından kapatıldı. Daha önce kritik noktalarda olan ve kazaların sık yaşandığı ara kavşaklar il trafik komisyonunca alınan kararla tek tek kapatılmış, trafik kazalarında büyük ölçüde düşüş sağlanmıştı. Bu kavşağında trafiğe kapatılmasıyla kazaların önüne geçilmesi hedefleniyor. 
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
maraz - 6 ay önce
oradaki petrolün çıkışınada kapan yapılmalı petrolden kontrolsüz çıkan tankerler ve araçlarda kazaya sebep olacaktır ki zamanında benim önüme yolun ortasına dikilen takere çarptım sadece giriş olmalı petrol sahibi uymaz ise devlet trafından orasıda kapatılmalı
Avatar
Mühendis70 - 6 ay önce
Bence ışıklara kadar kapatılmalı lastikçilerin orası da çok sıkıntılı...
Avatar
koray - 6 ay önce
ismetpasayi neden tirafige kapatmiyorsunuz insanlar yürüyor arabayla gecen üç beş züppe
Avatar
hüdaî - 6 ay önce
Karaman'ı komple kapatalım... kökten çözüm
Avatar
trafik - 6 ay önce
karar doğru gibi görünse de o kadar araç nerden ayolun karşısına geçecek? 50 metre yukardan daha dar bir kesimden ... bu durumda değişen ne?
Avatar
Saban - 5 ay önce
Kapanması gereken yerler kapansin araba kullananlar daha da dikkatli olsun