Şahin: “hdp Ve Chp Kaos Ortamı Oluşturmak İstiyor”

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, HDP ve CHP’nin vatandaşı kışkırttığını iddia etti.TADAL firmasının ayçiçeği işleme tesisinin açılışı için Yenişehir’e gelen AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, vatandaşlarla...

Şahin: “hdp Ve Chp Kaos Ortamı Oluşturmak İstiyor”

banner390
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, HDP ve CHP’nin vatandaşı kışkırttığını iddia etti.

TADAL firmasının ayçiçeği işleme tesisinin açılışı için Yenişehir’e gelen AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, vatandaşlarla bir araya geldi. Çoğunluğunu çiftçi kesiminin oluşturduğu Çayırlı Mahallesi’ndeki halkın sorunlarını dinleyen Hüseyin Şahin, Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu ile birlikte çiftçinin ileriki dönemlerde daha fazla ürün elde ederek kazancının artıracağını söyledi.

Son günlerde Kobani olayları ile birlikte ülkenin kaosa sürüklenmek istediğini de vurgulayan Şahin, “HDP ve CHP Genel Başkanları vatandaşı sokağa dökmek için elinden geleni yapıyor. Bizler insanları işe çağırıyoruz, onlar sokakta yağmacılığa ve anarşiye çağırıyor. Bu yaptıklarının vatan sevgisi, millet sevgisiyle hiçbir alakası yoktur. Amaçları bellidir. Türkiye’yi zor durumda bırakarak eski günleri yeniden yaşatmak istiyorlar. Ancak buna ne hükümetimiz ne de milletimiz izin vermeyecektir” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.