Şentop, Paralel Yapıya Operasyon Hakkında Konuştu

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop, paralel yapıya yönelik operasyonu değerlendirdi.Şentop, Avanos ilçesinde yaptığı açıklamada, daha önce bu konuda bir soruşturma yürütüldüğü, dinlemelerle...

Şentop, Paralel Yapıya Operasyon Hakkında Konuştu

banner390
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop, paralel yapıya yönelik operasyonu değerlendirdi.

Şentop, Avanos ilçesinde yaptığı açıklamada, daha önce bu konuda bir soruşturma yürütüldüğü, dinlemelerle ilgili ayrıca soruşturmaların yürütüldüğünün duyulduğunu belirterek şöyle konuştu: “Bu konuda, soruşturmanın belli bir aşamasında, ifadelerin alınması, yakalama, belki tutuklama olabileceği tahmin edilebiliyordu. Tabi bunlar savcıların bileceği şeyler. Ama zamanlama konusunda bir şey tahmin edebilmek mümkün değildi. Bu sürpriz değil beklenen bir olay. Daha önce 2007 yılına kadar Türkiye’de Balyoz, Ergenekon gibi bazı operasyonlar yapıldı. Bunlardan kimsenin haberi olmaz gizli tutulurdu. Askeri lojmanın önüne polis geldiği zaman basının haberi olurdu. Şimdi biraz daha kamuoyunun bilgisi dahilinde bunlar yapılabiliyor.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.