Termal, Karın Keyfini Çıkarmak İsteyenlerin Akınına Uğradı

Hava sıcaklığının sıfır dereceye düştüğü ve kar yağışının etkili olduğu Yalova’nın Termal ilçesinde vatandaşlar, termal havuzlarda karın keyfini çıkardı. Hayatlarında ilk kez kar gören Iraklı bir kafile ise araçlarından inerek...

Termal, Karın Keyfini Çıkarmak İsteyenlerin Akınına Uğradı

banner390
Hava sıcaklığının sıfır dereceye düştüğü ve kar yağışının etkili olduğu Yalova’nın Termal ilçesinde vatandaşlar, termal havuzlarda karın keyfini çıkardı. Hayatlarında ilk kez kar gören Iraklı bir kafile ise araçlarından inerek kar üstünde kolbastı oynadı.

Jeotermal sıcak su kaynakları ile bilinen Yalova’nın Termal ilçesi, kar yağışıyla birlikte ilginç görüntülere sahne oldu. Kar yağışı ile sıfır dereceye düşen hava sıcaklığına rağmen vatandaşlar, sıcak su dolu havuzlara girerek karın keyfini çıkardılar. Herkesi bu keyfi yaşamaya davet eden vatandaşlar, tatillerini uzattıklarını dile getirdiler.

Diğer yandan, Termal ilçesine gelen Iraklı bir turist kafilesi ise ilk kez karla karşılaştı. Araçlarından inan Iraklılar açtıkları kolbastı müziği eşliğinde kar üstünde oyunlar oynadı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.