Türkiye sandık başında

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, oyunu memleketi Kayseri'de kullandı - Özhaseki: "Cenab-ı Allah'tan en büyük dileğimiz güçlü bir iktidarın, tek başına bir iktidarın çıkması. Eğer böyle olursa inşallah Türkiye'de sorunlar çözüm bulur"

Türkiye sandık başında

banner390

KAYSERİ (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Cenab-ı Allah'tan en büyük dileğimiz güçlü bir iktidarın, tek başına bir iktidarın çıkması. Eğer böyle olursa inşallah Türkiye'de sorunlar çözüm bulur" dedi.

Özhaseki, oyunu, Hasan-Nuriye Ünlen İlkokulundaki 1604 numaralı sandıkta eşi Neşe Özhaseki ile kullandı. 

Oy verme işleminin ardından gazetecilere açıklama yapan Özhaseki, seçimlerin Türkiye ve Kayseri için hayırlı olmasını temenni etti.

Siyasi partilerin, yaklaşık 2 aydır büyük bir gayretle seçim kampanyası yürüttüklerini dile getiren Özhaseki, bu dönemin nezaket içerisinde geçmesinin sevindirici olduğunu kaydetti.

Özhaseki, "Seçim dönemini üzüleceğimiz herhangi bir hadise yaşanmadan, herhangi bir genç arkadaşımızın burnu kanamadan atlattık" ifadesini kullandı.

Artık sandıktan çıkacak sonuçların önemli olduğunu vurgulayan Özhaseki, şöyle devam etti:

"Cenab-ı Allah'tan en büyük dileğimiz güçlü bir iktidarın, tek başına bir iktidarın çıkması. Eğer böyle olursa inşallah Türkiye'de sorunlar çözüm bulur. O bizim bildiğimiz eskiden yaşanmış koalisyon pazarlıkları, çirkinlikler, tartışmalar, kaos, kargaşa yaşanmaz. Öbür türlü çıkarsa millet iradesine de saygı duymak lazım. 'Millet böyle takdir etti' demek lazım. Ondan başka da bir şey dememek lazım. Biz bu ciddiyetle, bu anlayışla bugüne kadar seçim kampanyasını getirdik. Her konuşmamızda da bunu ifade ettik. Görevimizi yaptık, söyleyeceğimizi söyledik. Şimdi sıra millette, millet oyunu kullanıyor. Çıkan sonuca saygı duyacağız. Ne çıkarsa başımızın üstüne diyeceğiz, yolumuza bakacağız. İnşallah ülkemiz, milletimiz, ümmet için iyi olur diye dua ediyorum."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.