Türkiye teröre karşı tek vücut

Türkiye teröre karşı tek vücut

banner390

ÇANKIRI (AA) - AK Parti Çankırı Gençlik Kolları üyeleri, Ankara'daki terör saldırısını protesto etti.

Karatekin Parkı'nda bir araya gelen partililere, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım da destek verdi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan, burada yaptığı açıklamada, ülkenin vatansever gençleri olarak açıklama yaptıklarını ifade etti.

Huzur ortamını bozmak isteyenlere izin vermeyeceklerini vurgulayan Erdoğan, "Türkiye'de huzur, sükun ve kardeşlik ikliminin hakim olmasından rahatsız olan odaklarca Ankara Kızılay'da gerçekleştirilen ve onlarca insanımızın ölümüyle sonuçlanan terör saldırısını şiddetle kınıyoruz. Sabrımızla oynamanız nafiledir, bilinmelidir ki sabrımız kadar metanetimiz de güçlüdür. Birlik ve beraberliğimizi, dayanışmamızı artırmak için de her türlü mücadeleyi vereceğiz, tüm arzularınızı kursaklarınızda bırakacağız" ifadesini kullandı.

Ülkenin birlik ve beraberliğinin hedef alındığına işaret eden Koray Erdoğan, şöyle konuştu:

"Türkiye'nin yolunu kesmek istiyorlar. Sonuna kadar devletimizin bekası için bedel ödeyip, cansiparane bir şekilde terörle mücadele eden emniyetimizin, silahlı kuvvetlerimizin, hükümetimizin ve devletimizin yanındayız. Bilinmelidir ki ülkemiz üzerinde ameliyat yapılmasına bugüne kadar izin vermedik, bundan sonrada izin vermeyeceğiz."

Çeşitli sloganlar atan grup daha sonra dağıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.