Ünlü İş Adamı Alaattin Bayraktar Genel Başkan Yardımcısı Oldu

İstanbul’da iş dünyasının tanınmış isimlerinden Alaattin Bayraktar, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı.Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu...

Ünlü İş Adamı Alaattin Bayraktar Genel Başkan Yardımcısı Oldu

banner390
İstanbul’da iş dünyasının tanınmış isimlerinden Alaattin Bayraktar, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ersin Düzyol tarafından yapılan açıklamada, "Okpharma İlaç Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Bayraktar, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Yönetim Kurulu kararıyla Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. Alaattin Bayraktar Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacağı kuruluşumuzun yurt içinde ve yurt dışında teşkilat birimleriyle ilgilenecek" denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.